Pierwsze po wakacjach spotkanie wspólnoty DK rejonu lublinieckiego, w centrum którego było radosne przeżywanie Eucharystii u Ojców Oblatów w dniu 11 września br. Był to też czas dawania świadectwa, dzielenia się we wspólnocie przeżyciami z rekolekcji i wakacyjnych spotkań z doświadczeniem obecności Boga. Bardzo mocno wybrzmiało pełne łaski prowadzenie nas drogą, którą Bóg nam wybrał – często wbrew naszym oczekiwaniom.


Animatorzy kręgów otrzymali z rąk pary rejonowej świece, które płonąć będą podczas wszystkich spotkań w kręgach w tym roku formacyjnym.

Poniżej link do listu kręgu centralnego „Wolni i wyzwalający”.

http://www.dk.oaza.pl/aktualnosci/list-kregu-centralnego-na-rok-formacyjny-2019-2020-wolni-i-wyzwalajacy/

Na stronie http://www.oazatarnogorska.pl/ są ogłoszenia i zapisy na Oazy Modlitwy w Wiśle Idylla:

8-20 paździenika - odpowiedzialni Asia i Jacek Koch, zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

25- 27 października - odpowiedzialni Ania i Rafał Blazy, zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz na Rekolekcje dla Teściów i przyszłych Teściów - "Noemi i Rut - czy to jest możliwe?" Miejsce: Święta Puszcza koło Olsztyna pod Częstochową
Termin: 8-11 listopada 2019 r. Zaczyna się w piątek o godz. 18.00 kończy w poniedziałek obiadem.