Podczas tegorocznej Oazy Modlitwy w Kokotku pochylaliśmy się nad działaniem Ducha Świętego w nas - nad Jego darami i owocem. Piękna pogoda, przyroda wokół Oblackiej Przystani i grono prawie całej wspólnoty DK rejonu lublinieckiego sprawiły, że czas zadumy, modlitwy, wsłuchania się w Słowo Boże oraz katechezy - był wspaniałym darem Bożym i łaską jakie nas wypełniły.

Zanurzenie się w bliskość Boga w czasie eucharystii, modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, podczas namiotu spotkania, dialogu małżeńskiego i spotkań modlitewnych pozwoliło nam zastanowić się nad odpowiedzią na pytania:

- "Jaki owoc Ducha Świętego najwyraźniej widoczny jest we mnie, w moim współmałżonku?"

- "Czy proszę Ducha Świętego o jego dary i czy współdziałam z Nim, by życie Jezusa Chrystusa we mnie stale się rozwijało?" 

Bardzo radosnym momentem był czas, kiedy zacieśnialiśmy nasze wspólnotowe więzi podczas razem spędzonego "Pogodnego popołudnia" prowadzonego przez wodzireja.

Serdecznie dziękujemy naszej parze rejonowej - Asi i Adamowi oraz wszystkim, którzy ich wspierali za zorganizowanie tej Oazy Modlitwy.

Dziękujemy: O. Waldemarowi za współorganizację, opiekę duchową, rozważania i konferencję, Alinie, Irenie i Hubertowi za świadectwa życia oraz wszystkim uczestnikom oazy za obecność, dzielenie się słowem i modlitwą.

W zakładce: Modlitwa, świadectwa - świadectwa z OM w Kokotku.

W zakładce galeria - zdjęcia.