Zakończony rok formacyjny 2018/2019 stał się kolejnym krokiem w naszym małżeńsko-rodzinnym pielgrzymowaniu. Pan Bóg uzdalnia każdego, by ku chwale Jego wypełniał powołanie, do którego został wezwany; by małżonkowie prowadzili siebie nawzajem i swoje rodziny do świętości. Uzdolnił nas także, abyśmy Go w tym czasie we wspólnocie odnajdywali, trwali przy Nim i świadczyli o Nim w swoim życiu codziennym. Za tą i wiele innych łask składaliśmy uwielbienie i dziękczynienie przeżywając rejonową dziękczynną Mszę Św. i agapę z radosnymi niespodziankami dla dzieci.

Zdjęcia z tego wydarzenia w zakładce: Galeria

22 czerwca podczas Eucharystii w kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Zabrzu - we wspólnocie RŚŻ diecezji gliwickiej – zawierzyliśmy Jezusowi letnie rekolekcje – organizujących, prowadzących, uczestników i tych, którzy tego lata nie będą mogli w nich uczestniczyć.

Lipiec i sierpień niechaj będą dla nas wszystkich czasem wakacyjnych spotkań z Panem oraz okazją do dawania świadectwa wobec innych ludzi o swojej drodze z Chrystusem w małżeństwie i rodzinie.