• Domowy Kościół Lubliniec
    Domowy Kościół Lubliniec

    Witamy na stronie Domowego Kościoła w Lublińcu gałęzi rodzinnej Ruchu Światło Życie.

„Nowy człowiek to ten, który posiada siebie w dawaniu siebie” (Franciszek Blachnicki)


Całą naszą wspólnotą weźmy udział w uroczystej Eucharystii w intencji rychłej beatyfikacji czcigodnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego w poniedziałek 27 lutego 2017 r. o godzinie 17.30 w parafii pw Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach ul. Gliwicka 14. Poprowadzi ją bp. Jan Kopiec. Uroczystość ta będzie transmitowana przez Telewizję Trwam, a w salkach przyparafiajalnych po mszy świętej toczyć się będą „Rozmowy Niedokończone”, do których zaproszenie przyjął m.in. bp Adam Wodarczyk postulator beatyfikacji ks. Franciszka Blachnickiego. Poniedziałkowa uroczystość będzie wielkim wydarzeniem w diecezji, a tym bardziej w naszym ruchu. Szczegóły o uroczystości będą przedstawione na plakatach w parafiach.
Gorąco zapraszamy do udziału w tych uroczystościach – Ola i Marek – para rejonowa.